Par mani

Es, Biruta Leitāne, numerologs (maģistra grāds numeroloģijā) specializācija – taronumeroloģija, karmiskā, veselības un prognozējošā numeroloģija

Ja vēlies nodzīvot jēgpilnu un apzinātu dzīvi, sakārtot attiecības, palīdzēt saviem bērniem atklāt un realizēt  viņu talantus,  gribi būt vesels un laimīgs, es centīšos Tev palīdzēt atcerēties pieturas punktus maršrutā, kura nosaukums ir “DZĪVE”. 

Zināšanas un to apliecinošie dokumenti ir saņemti Krievijā, starptautiskajā zinātniskās numeroloģijas institūtā “ALVASAR”.

Par numeroloģiju sāku interesēties 2009.gadā. Pateicoties manai pirmajai skolotājai, numeroloģei Ingunai Balgalvei, iepazinos ar skaitļu valodu – instrumentiem, kas sniedza  zināšanas par cilvēka psiholoģisko portretu. Meklējumu un izziņas ceļš mani aizveda līdz Krievijai, kur apguvu Džūlijas Po (Джули По) un Airan Po (Айрэн По) autorkursus. 

Esmu priecīga un pateicīga liktenim, ka man ir bijusi iespēja un joprojām meistarklasēs varu  papildināt savas zināšanas tieši pie autoriem. Viņu izstrādātās numeroloģiskās metodes sniedz unikāli precīzu informāciju  par cilvēku – viņa Liktens programmu, zemapziņas noslēpumiem, saikni ar iepriekšējo dzīvi, tajā uzkrāto pieredzi.  Būtiskākais – palīdz izvairīties no negaidītiem notikumiem, nodevības, slimībām, problēmām darbā un biznesā.

Manas konsultācijas ir noderīgas ikvienam cilvēkam, kurš grib ne tikai izzināt sevi, bet ir gatavs  dzīves grožus ņemt savās rokās, sekot Liktens programmai, un ievērtējot iepriekšējo dzīvju pieredzi, kļūt par savas dzīves noteicēju. Dzimšanas datu analīze var būt atslēga visai dzīvei. Bet kāda tā būs, tas ir atkarīgs no cilvēka  izvēles. Paša izvēlētais dzīves ceļš  var būt gluds, ja seko navigācijai – Liktens programmai, vai arī grubuļaināks, ja novirzās no uzstādītā maršruta.

Numeroloģiskie aprēķini, to skaidrojumi, prognozes un rekomendācijas tiek izstrādātas,  balstoties uz klienta dzimšanas datiem, vārda, uzvārda, tēva vārda, dzīvesvietas (valsts) u.c. informāciju.

Ikdienā konsultēju gan klātienē, gan arī attālināti. 

Esmu pasniedzēja mācību centrā “Saskarsme” – astroloģijas un dziedniecības skola. 

Organizēju un vadu lekcijas un kursus.