Kurā datumā Tu esi dzimis?

Mūsu liktens veidošanā piedalās 4 elementi. Viens no tiem – dzimšanas datums, kas iedod informāciju par iepriekšējo dzīvi, atklāj baiļu un zemapziņas noslēpumus un, protams, stāsta par cilvēka raksturu, kas pamatā veidojas bērnībā. Šis laika periods katram ir individuāls, visbiežāk tas svārstās robežās no 20 līdz 45 gadiem.

Attiecībā par konkrētiem datumiem, piemēram “13”, ir dzirdēti dažādi izteikumi : Ak, es nu gan negribētu piedzimt šajā datumā”, “13” un vēl piektdiena – nebūs labi” un līdzīgi. Gribu uzreiz nomierināt, ka no šī datuma nav jābaidās, tas ne ar ko neatšķiras no dzimušajiem  “5” vai “9” datumā.

Šoreiz vēlos pastāstīt par citem datumiem. Ja cilvēks ir dzimis jebkura mēneša 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20., 21., 22. datumā, tas norāda, ka iepriekšējā dzīvē viņam ir bijuši īpaši smagi pārkāpumi. Turklāt “14” būs vieglāka smaguma pakāpe nekā “22”.

14

iepriekšējā dzīvē šie cilvēki ir bijuši skopi, paši alka pēc goda, statusa sabiedrībā, svarīgas bija citu  emocijas, uzmanība. Visbiežāk runa ir par finansiālo skopumu.  Šajā dzīvē būs jāiemācās mērenība.  Šajā datumā dzimušajiem  nekad nedos vairāk par to, ko viņi paši būs nopelnījuši, vienalga  kuru jomu tas skartu: mīlestību, uzmanību, rūpes vai labklājību.

15

iepriekšējā dzīvē cilvēks ir nodarbojies ar melno maģiju, pieļāvis daudz kļūdu, pēc palīdzības griezies pie tumšajiem spēkiem. Šajā dzīvē būs tendence bojāt dzīvi citiem, turklāt paši no tā necietīs.  Viņiem ir liela enerģētiskā aizsardzība.

16

iepriekšējā dzīvē  cilvēks ir uzvedies graujoši: veicināja ģimeņu izjukšanu, atņēma citiem īpašumus, naudu. Tagad, ideālā gadījumā, pašiem vajadzētu visu sākt no nulles un citiem nedot graujošus padomus.

17

iepriekšējā dzīvē  ir pārkāptas autortiesības, piemēram, nozagtas un pierakstītas sev svešas idejas. Šajā dzīvē būs grūti sevi realizēt. Cilvēku it kā neievēros, neraugoties uz to, ka viņam ir acīmredzams talants.  Kā likums, šiem cilvēkiem pietrūkst viens solis līdz slavas zenītam. Šajā dzīvē vieta uz pjedestāla būs jāatdod citam.

18

iepriekšējā dzīvē cilvēks ir nodarbojies ar krāpniecību, bijis spēlmanis, iesaistījies  dažādās avantūrās.  Šajā dzīvē ir jābūt ļoti uzmanīgam parakstot dokumentus.  Par vismazāko kļūdu vajadzēs nopietni atbildēt.

19

iepriekšējā dzīvē cilvēks ir bijis valdonīgs, ieņēmis augstus amatus un ļaunprātīgi izmantojis savu stāvokli.  Arī šajā dzīvē ir iespēja tikt pie varas, taču ar vienu noteikumu: ja cilvēks spēs iedvesmot,  palīdzēt citiem,  nevis tikai apspiest.

20

iepriekšējā dzīvē cilvēks ir pārkāpis savas Dzimtas tradīcijas un likumus, apkaunojis un nodevis to. Šajā dzīvē nāksies būt kā Sarkangalvītei, uz kuras pleciem gulstas atbildība par visu dzimtu.

21

iepriekšējā dzīvē cilvēki ir nodevuši savu Dzimteni. Šajā dzīvē tieši dzimtenē var būt daudz šķēršļu. Tāpēc ideāli ir dzīvot svešumā. Jo tālāk būsiet no mājām,  jo labāk  pats jutīsieties. Viens noteikums: esot un dzīvojot ārzemēs, jārunā svešvalodā un jāslavē sava dzimtene.

22

iepriekšējā dzīvē šīs zīmes pārstāvjiem ir bijusineviennozīmīga attieksme pret bērniem. Zīme runā par abortiem, bērnu paverdzināšanu, vardarbību un agresiju pret viņiem. Tagad  ir jādomā par dzimtas turpinājumu un turklāt bērni jāaudzina ar lielu mīlestību, ziedošanos.

Tas ir tikai neliels ieskats par smagajiem pārkāpumiem, detalizēta analīze – konsultācijā.