Kodi dvēseles kartē

Ar šo rakstu vēlos parādīt, cik unikālu informāciju var  sniegt manu skolotāju Айрэн и Джули По autormetodes numeroloģijā (24.07.2020. Krievijas Federācijā konkrētās autormetodes  ir oficiāli iekļautas zinātnes sarakstā).  Esmu laimīga, ka bija iespēja klātienē mācīties tieši pie autoriem.

Piemēram, vai esat kaut ko dzirdējuši par Dvēseles karti? Tā ir tikai viena no numeroloģiskajām kartēm, kas atspoguļo cilvēka iekšējo pasauli, garīgās vērtības un to, uz ko patiesībā viņš ir spējīgs.

Lai izveidotu Dvēseles karti ir nepieciešams uzrakstīt pilnībā savu dzimšanas datumu un iegūto skaitļu rindu izdalīt ar 9.

Piemēram, dzimšanas datumu – 10.09.1970. pierakstam 10091970/9 = 1121330

Tātad, sanāk konkrēta skaitļu rinda, kura tad arī veidos Dvēseles karti, kur katram ciparam ir sava nozīme.

Domāju, ka ikvienam ir nācies sastapties ar situāciju, kad nepieciešams saprast, ko no viena vai otra cilvēka var sagaidīt, vai tas ir mans īstais partneris utt. Dvēseles kartē ir ieslēptas atbildes uz daudziem jautājumiem. Piemēram, ja dzimšanas datumu dalot ar 9 skaitļu rindā iegūsiet ciparus 3, 7, 9 (nav svarīgs to daudzums), tā ir zīme, kas liecina, ka cilvēks ir nodevējs. Reizēm pat ne burtiskā nozīmē, bet personai, kura kartē parādīsies šī zīme, vienmēr būs kārdinājums “vilkt deķīti uz savu pusi”, no visa iegūt labumu sev. Vai cilvēks varēs un gribēs uzveikt šo kārdinājumu? Tas būs atkarīgs no viņa paša brīvās izvēles.

Kā uz to reaģēt līdzcilvēkiem? Telefona numuru nevajadzētu mainīt, vai ieraugot, skriet pāri ceļam, vienkārši vajadzētu būt uzmanīgiem.

Dvēseles kartē ir daudz kodu, kas glabā informāciju par cilvēka zemapziņas noslēpumiem. Vēlies uzzināt savējos, – piesakies konsultācijai.